Partneri podujatia

Firma Šimo - laminátové výrobky   je dlhoročným partnerom

v motoristickom športe. Vznikla v roku 1993. Nachádza v obci Sokolovce, 7 km od mesta Piešťany. Väčšinu produkcie tvorí výroba laminátových doplnkov pre automobilový priemysel, zaoberá sa však aj výrobou iných komodít ako napr. saunové vaničky, plynové búdky, detské šmykľavky, člny. Prevádza izolácie bazénov a rôzne práce podľa požiadaviek zákazníka. (napr. vnútorná povrchová úprava veľkokapacitných kontajnerov za účelom zvýšenia odolnosti proti mechanickým a chemickým vplyvom ) Nemalé percento produkcie odchádza do zahraničia. Napríklad kapotáž na horské dráhy.... Moderné prostredie výrobných hál spĺňa všetky požadované normy na prácu s laminátom. Rozhodujúcim faktorom pre firmu je kvalita výrobkov a spokojnosť zákazníka. Aj preto firma získala certifikát ISO 9001:2008

MP HOLZ Bolešov -  drevo spracujúca firma zameraná na piliarsku výrobu.

Ponúka drevo a rezivo na krovy, zrubové domy, drevodomy, altánky, pergoly, ploty, rezivo na druhotné spracovanie do výroby a iné..
Presnosť a čistota rezu je zabezpečená, kvalitnými strojmi a ich pravidelnou údržbou.

Tiež ponúka jednodruhové bukové kvalitné palivové drevo spĺňajúce aj tie najvyššie štandardy kvality. Drevo je ukladané do pevných paliet ktoré sú už pri výrobe prispôsobené na prevoz aj do veľkých vzdialeností.
Možnosť zabezpečenia prepravy vlastnými autami s rukou alebo kamiónovou dopravou.

V každej oblasti pôsobenia kladie dôraz na kvalitu a snaží sa nielen uspokojiť požiadavky odberateľov, ale aj prekonať ich očakávania. Tovar  firmy MP HOLZ Bolečov smeruje hlavne do Slovenska, Česka, Rakúska, Nemecka, ale taktiež ostatných krajín EU.

 

Dlhoročný partner Motoršport arény - CASTROL

Spoločnosť Castrol je špičkovým svetovým výrobcom, distribútorom a predajcom prémiových olejov, mazív a súvisiacich služieb určených pre zákazníkov pôsobiacich v automobilovom, lodnom, leteckom, ťažobnom a výrobnom priemysle po celom svete. Spoločnosť sídli v Spojenom kráľovstve, má prevádzky v 40 krajinách a zamestnáva celkovo okolo 7 000 zamestnancov. Na takmer 100 ďalších trhoch nás zastupujú nezávislí distribútori, ktorí naše produkty distribuujú a predávajú lokálne. Distribučná sieť spoločnosti Castrol zahŕňa 140 krajín, 800 prístavov a partnerstvo s viac ako 2 000 distribútormi a zástupcami. 

 

Inzertný mesačník FAB - Foto Auto Box  je na slovenskom trhu od roku 1998 a do súčasnosti prešiel mnohými zmenami, čo do kvality spracovania, grafiky no predovšetkým obsahu. Neustále prinášame novinky pre čitateľov, ale aj pre našich klientov.

V časopise FAB nájde čitateľ širokú ponuku od slovenských aj českých autobazárov, občiansku inzerciu, ale aj zaujímavé pravidelné rubriky "Vyskúšali sme za vás", "Tuningové vozidlá", "Rady motoristom", krížovky, súťaže a podobne.
Z plošnej inzercie sa dozviete o novinkách a v neposlednom rade o firmách, ktoré ponúkajú svoju činnosť alebo produkty pre širokú motoristickú verejnosť.

Časopis nájdete nielen v stánku, ale i na internete na doméne AutoAdresár.sk

Ceny do súťaže venovala aj firma MAJO AUTO autodiely,

ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou náhradných autodielov pre veľké množstvo automobilových značiek v segmente osobných, úžitkových a už aj nákladných automobilov nad 3,5 tony. Spolupracujú s veľkými distribučným spoločnosťami, ktoré pôsobia na slovenskom trhu ako i v regióne strednej Európy. Ich zákazníkom ponúkajú výhodné ceny dielov. Taktiež zabezpečujú rýchlu dodávku priamo ku zákazníkovi v čo najkratšom čase. Vlastná firemná distribučná sieť pôsobí hlavne na území Trenčianskeho, Trnavského a Nitrianskeho kraja, ako i v širšom okolí celého západného slovenska. V spolupráci s GLS zásobujú taktiež celé Slovensko.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info